Wandtegel Mosa Lines Wit mat
Artikelnummer: 36010-1515
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 147 mm |
| Exacte breedte | 147 mm |
| Exacte dikte | 7.00 mm |
| Finish | mat |
| Kleur | Wit |
| M2 per doos | 0.63 |
| M2 prijs | 87.94 |
| Maten | 14x14 |
| Serie | Lines |
| Stuks per doos | 29 |
| Verglaasd | Ja |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 11.89 KG |
| EAN | 8712777234657 |
| Voorraad | 0 |
