Wandtegel Cifre cerámica 40x120cm
Artikelnummer: JB15570
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 1200 mm |
| Exacte breedte | 400 mm |
| Exacte dikte | 8 mm |
| Gerectificeerd | Ja |
| Kleur | Beige |
| M2 per doos | 1.92 |
| M2 prijs | 64.95 |
| Maten | 40x120 |
| Serie | Bars |
| Showroom | Nee |
| Tegels per doos | 4 |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Gewicht | 13.8 KG |
| EAN | 8445583536621 |
| Voorraad | 45 |
