Vloertegel Sphinx Stone Wit mat
Artikelnummer: XK410016
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 297 mm |
| Exacte breedte | 597 mm |
| Exacte dikte | 9.00 mm |
| Antislip | R10A |
| Finish | mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Hardheid | 5 |
| Kleur | Wit |
| M2 per doos | 1.06 |
| M2 prijs | 62.6 |
| Maten | 30x60 |
| Serie | Stone |
| Showroom | Ja |
| Stuks per doos | 6 |
| Verglaasd | Ja |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| V waarde | v3 |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 18.89 KG |
| EAN | 8710783289746 |
| Voorraad | 42 |
