Vloertegel Sphinx Earth Wit mat
Artikelnummer: TB3400
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 1200 mm |
| Exacte breedte | 600 mm |
| Exacte dikte | 8.50 mm |
| Antislip | R10B |
| Finish | mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Hardheid | 5 |
| Kleur | Wit |
| M2 per doos | 1.44 |
| M2 prijs | 76.72 |
| Maten | 60x120 |
| Serie | Earth |
| Stuks per doos | 2 |
| Verglaasd | Ja |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| V waarde | v2 |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 18.35 KG |
| EAN | 8710783297192 |
| Voorraad | 923 |
