Vloertegel Keope Omnia Grijs mat
Artikelnummer: GK4D
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 1200 mm |
| Exacte breedte | 600 mm |
| Exacte dikte | 9.00 mm |
| Finish | mat |
| Kleur | Grijs |
| M2 per doos | 1.44 |
| M2 prijs | 78.8 |
| Maten | 60x120 |
| Serie | Omnia |
| Stuks per doos | 2 |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 21.53 KG |
| EAN | 788845772022 |
| Voorraad | 2 |
