Vloertegel Keope District Wit mat
Artikelnummer: IBG2
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 800 mm |
| Exacte breedte | 800 mm |
| Exacte dikte | 9.00 mm |
| Finish | mat |
| Kleur | Wit |
| M2 per doos | 1.28 |
| M2 prijs | 67.7 |
| Maten | 80x80 |
| Serie | District |
| Stuks per doos | 2 |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 21.38 KG |
| EAN | 788845872890 |
| Voorraad | 21 |
