Vloertegel Flaviker Double Beige
Artikelnummer: 0014150
- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 1200 mm |
| Exacte breedte | 1200 mm |
| Exacte dikte | 8.50 mm |
| Antislip | R10C |
| Gerectificeerd | Ja |
| Kleur | Beige |
| M2 per doos | 2.88 |
| M2 prijs | 94.16 |
| Maten | 120x120 |
| Serie | Double |
| Stuks per doos | 2 |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| V waarde | v2 |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 20.06 KG |
| EAN | 8033543065719 |
| Voorraad | 16 |
