Sampletegel By goof Wit
Artikelnummer: SAMPLE12295- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productinformatie
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product informatie
Ontvang een sample (max. 20x20 cm) van deze tegel en ontdek de kleur, structuur en kwaliteit thuis in alle rust. Combineer tot 4 verschillende tegels in één sample box om stijlen en kleuren te vergelijken.
Van sommige tegels zijn geen samples beschikbaar — deze kun je in onze showroom bekijken.
Bestel je later de tegel? Dan ontvang je het bedrag van je sample terug bij je bestelling.
Product specificaties
| Exacte lengte | 300 mm |
| Exacte breedte | 300 mm |
| Exacte dikte | 5 mm |
| Gerectificeerd | Nee |
| Kleur | Wit |
| M2 per doos | 0.87 |
| M2 prijs | 99.95 |
| Maten | 30x30 |
| Serie | Mozaiek |
| Showroom | Nee |
| Tegels per doos | 10 |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Gewicht | 11.4 KG |
| EAN | S-6095620679693 |
| Voorraad | 50 |
