Rubi Rubi St. kapjes b-100st cyclone rub 1e
Artikelnummer: 35949- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 200 mm |
| Exacte breedte | 220 mm |
| Exacte dikte | 300.00 mm |
| Kleur | Oranje |
| Serie | Rubi |
| Stuks per doos | 1 |
| Verkoop eenheid | ST |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 1.01 KG |
| EAN | 8413797359497 |
| Voorraad | 11 |
