Decoratietegel Winckelmans Accessories Wit 10x11 cm
Artikelnummer: 100PG09VBAU- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 100 mm |
| Exacte breedte | 110 mm |
| Exacte dikte | 9.00 mm |
| Kleur | Wit |
| Maten | 10x11 |
| Serie | Accessories |
| Stuks per doos | 40 |
| Verkoop eenheid | M1 |
| Volle doos | Ja |
| Vorstbestendig | Ja |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 2.3 KG |
| Voorraad | 0 |
