Decoratietegel Piemme Ibla Grijs 30x30 cm
Artikelnummer: 04014- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 300 mm |
| Exacte breedte | 300 mm |
| Exacte dikte | 9.50 mm |
| Kleur | Grijs |
| M2 per doos | 0.45 |
| M2 prijs | 311.11 |
| Maten | 30x30 |
| Serie | Ibla |
| Stuks per doos | 5 |
| Verkoop eenheid | ST |
| Volle doos | Ja |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 1.7 KG |
| EAN | 8014296040147 |
| Voorraad | 0 |
