Decoratietegel Piemme Homey Geel 30x60 cm
Artikelnummer: 05235- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 300 mm |
| Exacte breedte | 600 mm |
| Exacte dikte | 9.50 mm |
| Kleur | Geel |
| M2 per doos | 1.26 |
| M2 prijs | 74.54 |
| Maten | 30x60 |
| Serie | Homey |
| Stuks per doos | 7 |
| Verkoop eenheid | M2 |
| Volle doos | Ja |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 20.9 KG |
| EAN | 8014296052355 |
| Voorraad | 2 |
