Decoratietegel Mosa Holland2050 Grijs mat 90x90 cm
Artikelnummer: 80011CSAMR9090- Indien op voorraad en vandaag voor 11:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
- Klanten beoordelen ons met een 9
- Deskungdig adviesWanneer het jouw uitkomt
- Altijdveilig betalen
- Productspecificaties
- Gerelateerde producten
Product specificaties
| Exacte lengte | 897 mm |
| Exacte breedte | 897 mm |
| Exacte dikte | 13.00 mm |
| Antislip | R10B |
| Finish | mat |
| Gerectificeerd | Ja |
| Hardheid | 5 |
| Kleur | Grijs |
| Maten | 90x90 |
| Serie | Holland2050 |
| Stuks per doos | 1 |
| Verkoop eenheid | ST |
| Vorstbestendig | Ja |
| V waarde | v1 |
| Zuurbestendig | Ja |
| Gewicht | 22.0 KG |
| EAN | 8712777394108 |
| Voorraad | 0 |
